FLOW PACK DXDZ-250X
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki: 3 dni
Opis
Poznaj niezawodność i efektywność z poziomą maszyną pakującą Flow Pack!
Dlaczego warto wybrać naszą maszynę Flow Pack?
  • Wszechstronność: Możliwość pakowania produktów o różnych kształtach i rozmiarach.
Model: DXDZ-250X
Szerokość folii: Maks. 250 mm
Zakres szerokości folii: 80-114 mm / 114-180 mm / 140-250 mm
Szerokość torebki (do wyboru jeden zakres):
  • 25-42 mm / 42-75 mm / 55-110 mm
Długość torebki (do wyboru jeden zakres):
  • 65-190 mm / 120-280 mm
  • 90-220 mm / 150-330 mm
Wysokość produktu:
  • Maks. 35 mm
  • Maks. 50 mm
Prędkość: 40-230 torebek/min
Waga: 410 kg
Moc: 220 V, 50/60 Hz, jedna faza
Wymiary: (Dł.) 3920 mm × (Szer.) 670 mm × (Wys.) 1320 mm
Średnica rolki folii: Maks. 320 mm