FLOW PACK DXDZ-350X
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Czas wysyłki: 3 dni
Opis
DXDZ-350X – Wydajna i uniwersalna maszyna pakująca do foliowania produktów
Dzięki maksymalnej szerokości folii 350 mm oraz regulowanemu zakresowi szerokości worka (z możliwością wyboru jednego z trzech dostępnych przedziałów), maszyna może być dostosowana do różnych formatów produktów. Napędzana trzema serwosilnikami, pozwala na uzyskanie nieograniczonej długości opakowań, co daje ogromną elastyczność przy pakowaniu wyrobów o niestandardowych rozmiarach.
Kluczowe parametry techniczne:
  • Szerokość folii: do 350 mm
  • Dostępne zakresy szerokości folii: 140–250 mm / 250–320 mm / 320–350 mm
  • Szerokość worka (do wyboru jeden zakres): 55–110 mm / 110–145 mm / 145–160 mm
  • Długość worka: bez ograniczeń (sterowana 3 serwosilnikami)
  • Wysokość produktu: do 50 mm
  • Wydajność: 40–230 opakowań/min
  • Zasilanie: 220V, 50/60Hz, 1-fazowe
  • Folia: BOPP
  • Wymiary maszyny: 4020 × 720 × 1320 mm
  • Średnica rolki folii: do 320 mm